Vytisknout
Kategorie: Joomla!
Zobrazení: 1024

Krásné zimní počasí přivítalo závodníky na předposledním běhu letošního ročníku TBP. Podzimní ARCHATT se ze známých důvodů přesunul na stejnou trať jako při jarní verzi, ale každý závod je jiný a tentokrát se o to posataralo hlavně počasí. Děti svůj letošní ročník poháru právě tímto závodem završily a běh na sněhu pro ně nebyl vůbec jednoduchý. Ale popraly se s tím statečně a potěšující byla i účast. Celkové výsledky si už můžete prohlédnout.

Mezi dospělými si vítězství odnesli Jana Vrbová-Komárková a Pavel Dolák.

Teď už nás čeká jen tradišní Klučovka a věříme, že po dvouleté pauze to konečně bude závod jak se patří. Tak přijďte zakončit rok 2022 ať už jako sportovci nebo aspoň jako diváci.

Protože nám skončily dětské kategorie, dovolím si pár čísel. Celkem se dětských katgorií zúčastnilo rekordních 376 běžců a běžkyň. S kategorií rodiče s dětmi by to číslo přesáhlo 400. Kdybychom to rozdělili na chlapce a dívky, trak chlapců bylo 183 a dívek 193. Co je ješt potěšitelnější, tak 54 dětí absolvovalo 5 a více závodů (22 chlapců a 32 dívek). Další informace najdete v odkazu výsledky a ti nejlepší pak budou odměněni na slavnostním vyhlášení 13.1. v Domě zahrádkářů. Včas se zde objeví pozvánka.

Petr Veleba