Vytisknout
Kategorie: Joomla!
Zobrazení: 65

Běžci po prázdninách stihli během 10 dnů hned tři závody. Nejprve to byl Běh energetiků v Borovině. Následovala Uzenářská trojka na atletickém stadionu TJ Spartak Třebíč a 3 dny na to Běh městem Hrotovice, který byl zařazen do poháru dodatečně jako náhrada jarních zrušených běhů. Potěšující je velká účast dětí.

Osobně mě zaujal běh na 3000 m v rámci Uzenářské trojky, kdy si to rozdával David Nezveda s Jakubem Exnerem. David svými opakovanými nástupy zkoušel Jakuba setřást, ale to se nepodařilo a nakonec Jakub Exner zvítězil ve svém dalším závodě.

Další program je opět nabitý. Tratě se budou postupně prodlužovat. Nejprve jste zváni na 2400 m  dlouhý charitativní Běh naděje startující v Tyršových sadech 1.10. v 16,30 pro dospělé a v 16 hodin pro dětské kategorie. Dále pak 10.10. pětikilometrová trať Libušiným údolím a do třetice v podobném prostředí, ale na trošku delší trati se jistě setkáme 24.10. u DDM na Borovinské desítce.

Přeji hodně úspěchů při dalších letošních závodech.